KREDYT DLA ROLNIKA – FINANSOWANIE DLA ROLNIKÓW

Kredyty dla rolników to wysoce specyficzny wariant produktów pożyczkowych. Obecnie tego rodzaju finansowanie dla rolników oferuje kilka polskich banków, w tym między innymi:

 • Alior Bank
 • BGŻ BNP Paribas
 • Santander Bank Polska
 • Credit Agricole

Oferty poszczególnych banków znacząco różnią się pomiędzy sobą. Niektóre instytucje oferują kredyty typowo komercyjne, inne z kolei współpracują z Agencją Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa, co stwarza dodatkowe możliwości jednak wiąże się z koniecznością spełnienia konkretnych wymagań formalnych. Podobnie spektrum dostępnych na rynku kredytów dla rolników cechuje się wysokim zróżnicowaniem: od kredytów inwestycyjnych aż po bardziej złożone systemy finansowania dla gospodarstw rolnych.

Potencjalny kredytobiorca może natrafić na poważne problemy w zakresie samodzielnego doboru oferty najlepiej odpowiadającej jego indywidualnym potrzebom. Wynika to nie tylko z mnogości dostępnych rozwiązań lub tez skomplikowanej struktury jaką cechują się niektóre spośród nich, ale również z czynników innego rodzaju.

Oferta jaką chcemy Państwu przedstawić to kompleksowe oraz profesjonalne doradztwo w zakresie dostępnych form jeśli chodzi o finansowanie dla rolników.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Aktualnie na rynku istnieje wiele znacząco różniących się pomiędzy sobą produktów kredytowych dedykowanych rolnikom. Sama analiza poszczególnych ofert a następnie porównanie warunków .

Należy jednak pamiętać również o tym, że banki nie udostępniają informacji na temat wszystkich czynników istotnych z perspektywy kredytobiorcy. To może natomiast prowadzić do wyboru niekorzystnej oferty finansowania dla rolników, nawet jeśli oficjalne parametry danego kredytu prezentują się atrakcyjnie.

Poszczególne banki prowadzą odmienną politykę w zakresie tzw. scoringu pożyczkowego. Oznacza to, że Państwa zdolność kredytowa będzie mierzona podług innych kryteriów w zależności od indywidualnej polityki banku. Jest to kwestia na dobrą sprawę dotyczącą wszystkich form produktów kredytowych, w tym oczywiście również takich usług, jak kredyty dla rolników.

Dlaczego wiedza na temat modelów scoringu kredytowego w wydaniu poszczególnych banków ma tak istotne znaczenie? Ocena zdolności kredytowej to nie tylko kwestia przyjęcia lub odrzucenia wniosku o kredyt dla osób prowadzących gospodarstwo rolne. W zależności od rezultatów oceny Państwa zdolności kredytowej, bank może przedstawić Państwu mniej lub bardziej atrakcyjną ofertę kredytu.

CO MOŻEMY PAŃSTWU ZAOFEROWAĆ?

 • Szczegółową oraz profesjonalną analizę dostępnych na rynku ofert
 • Uwzględnienie w procesie analizy nie tylko faktorów o charakterze jawnym(warunki kredytu, okres spłaty, mechanizm działania itd), ale również czynników niedostępnych dla statystycznego konsumenta, a więc np. oceny modelu scoringu kredytowego charakterystycznego dla danego banku.
 • Na podstawie szczegółowej analizy, wskażemy Państwu najbardziej atrakcyjne oferty, łącznie z detalicznym opisem ich warunków a także mechanizmu działania, jakim charakteryzuje się konkretny kredyt dla rolnika
 • Na życzenie klienta, możemy również podjąć w Państwa imieniu negocjacje warunków kredytu w bankiem, co umożliwi uzyskanie np. niższego oprocentowania lub dłuższego okresu spłaty

INNE ASPEKTY OFERTY

Dbamy o to, aby klienci starający się o kredyt dla rolnika mogli przebrnąć przez cały proces w sposób jak najbardziej komfortowy. Szanując Państwa czas oferujemy również usługi w następujących zakresach:

 • Profesjonalne formułowanie wniosków kredytowych jeśli chodzi o finansowanie dla rolników we wszelkich dostępnych na rynku wariantach
 • Procesowanie online
 • Załatwianie w Państwa imieniu wszelkich innych formalności w zakresie pożyczek dla rolników

Oferta jaką chcemy Państwu przedstawić ma charakter wielowymiarowy. Kredyt dla rolnika zawsze stanowi procedurą dosyć skomplikowaną, zarówno na etapie analizy poszczególnych ofert, jak też samego procesowania. Naszym zadaniem jest wzięcie ciężaru wszystkich tych procedur na siebie. Dzięki temu oszczędzają Państwo czas a jednocześnie mogą mieć pewność, że wnioskowanie o kredyt dla rolnika będzie przebiegać w sposób profesjonalny oraz efektywny na wszystkich etapach.

KIM JESTEŚMY?

Nasza firma to zespół doświadczonych doradców kredytowych dysponujących specjalistyczną wiedzą w zakresie mechanizmów działania podmiotów rynku finansowego. Wszelkie świadczone przez nas usługi cechują się najwyższymi standardami profesjonalizmu a także indywidualnym podejściem do każdego klienta. Istotny element naszej oferty stanowią kredyty dla rolnika.

Pracując nad zleceniem dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszych działań w jak najwyższym stopniu odpowiadały potrzebom, możliwościom oraz preferencjom poszczególnego klienta. Finansowanie dla rolników stanowi dziedzinę złożoną, jednak nasi specjaliści dysponują wiedzą oraz doświadczeniem, które pozwalają im na wdrażanie wysoce profesjonalnych działań zarówno w zakresie analizy oraz porównania dostępnych ofert, jak też samej realizacji wniosku kredytowego.

Przed podjęciem właściwej współpracy z naszą firmą, mogą Państwo zapytać o naszą ofertę. Gwarantujemy udzielenie wyczerpujących, merytorycznych oraz rzetelnych odpowiedzi na każde zapytania klienta oraz każdą interesującą klienta kwestię.