KREDYT BEZ ZDOLNOŚCI DLA FIRM

Większość osób prowadzących swoją działalność gospodarczą brała wcześniej kredyt na rozwój biznesu lub stoi przed podjęciem decyzji o staraniu się o dofinansowanie. W momencie, gdy przedsiębiorstwo nie posiada pozytywnej historii w BIK lub ma na koncie niespłacone zobowiązania finansowe, a potrzebuje dalszego wsparcia, jedynym rozwiązaniem może być kredyt bez zdolności dla firm. Przedsiębiorstwom znajdującym się w podobnej sytuacji oferujemy kompleksowe wsparcie w prowadzeniu sprawy o uzyskanie kredytu mimo niestabilnej sytuacji finansowej. Nasz doradca, po przeanalizowaniu wszystkich możliwości, zaproponuje najlepsze rozwiązanie umożliwiające otrzymanie wsparcia finansowego z banku lub innej instytucji kredytowej.

Swoje biura prowadzimy na terenie Warszawy i Radomia i tam przyjmujemy klientów wymagających pomocy.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Posiadamy niezbędne doświadczenie, a doskonała znajomość branży umożliwia nam znalezienie najkorzystniejszego finansowania działalności. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i po wnikliwym przeanalizowaniu potrzeb biznesu jesteśmy w stanie zaproponować najlepszy dostępny na rynku kredyt bez zdolności dla firm. Wyróżnia nas profesjonalizm i zaangażowanie w każdą sprawę, dzięki czemu posiadamy na koncie wiele przedsięwzięć zakończonych sukcesem. W ramach świadczonych usług zapewniamy:

  • minimum formalności w procesie kredytowym,
  • optymalne rozwiązania dla biznesu,
  • korzystny kredyt bez zdolności dla firm,
  • pomoc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów,
  • przeprowadzenie przez cały proces uzyskania finansowania,
  • wsparcie w kontaktach z instytucjami bankowymi,
  • dokładną analizę rynku produktów finansowych.

Nasz doradca doskonale orientuje się w procedurach i wymaganiach stawianych przez banki oraz inne instytucje finansowe, dzięki czemu współpraca przebiega sprawnie i skutecznie. Dbamy o to, aby nasi klienci nie musieli się bezpośrednio angażować w sprawę, aby odciążyć ich od formalności i wizyt w instytucjach. Większość spraw załatwiamy samodzielnie i na bieżąco informujemy klientów o kolejnych postępach w uzyskaniu kredytowania.

Jako niezależny doradca, możemy także zapewnić o indywidualnym podejściu do każdego klienta, profesjonalizmie oraz rzetelności. Dokładnie analizujemy każdą ofertę proponowaną przez banki, aby wyeliminować ryzyko niekorzystnej decyzji finansowej i przyczynić się do dalszego rozwoju Państwa firmy. Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w jednym z naszych biur. Zachęcamy do współpracy małe i duże przedsiębiorstwa, bez względu na branżę, w której prosperują.