FINANSOWANIE DZIAŁALNOŚCI

Oferujemy kompleksowe usługi doradcze dla właścicieli firm. Realizujemy je m.in. poprzez finansowanie działalności oraz pomoc w uzyskaniu kredytu bez zabezpieczenia[nowa podstrona]. Nasz doradca pokieruje Państwa w sposób umożliwiający znalezienie optymalnych rozwiązań finansowych dla biznesu, dzięki czemu Państwa firma będzie mogła się stale rozwijać i pozyskać środki na dalsze inwestycje. Wieloletnie doświadczenie naszych doradców oraz dokładna analiza potrzeb każdego przedsiębiorstwa pozwalają nam znaleźć najlepsze środki na finansowanie działalności każdego typu. Działamy na terenie miast Radom i Warszawa – tam też znajdują się nasze biura, w których przyjmuje doradca finansowy.

USŁUGI DORADCZE – WARSZAWA

W ramach współpracy otrzymają Państwo od nas kompleksową pomoc i wsparcie dla biznesu. Nasz doradca przeprowadzi dokładną analizę sytuacji firmy oraz jej prognozowanego rozwoju, a następnie znajdzie najlepsze finansowanie działalności z dostępnych źródeł. Dbamy o to, aby każdy klient dostał szansę na usprawnienie działania swojego biznesu, dlatego nawet z trudnej sytuacji staramy się znaleźć wyjście, podczas gdy inni doradcy często rezygnują z prowadzenia skomplikowanych spraw. W ramach świadczonych usług otrzymacie Państwo:

  • pomoc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji aplikacyjnej,
  • wskazówki dotyczące przygotowania biznesplanu,
  • wsparcie doradcze na każdym etapie współpracy,
  • przeprowadzenie firmy przez wszystkie procedury,
  • finansowanie działalności z zewnętrznych środków w tym z Unii Europejskiej,
  • doradztwo z zakresu wykorzystania środków na dalszy rozwój biznesu.

Finansowanie działalności ze źródeł zewnętrznych jest często jedynym wyjściem, aby poprawić sytuację firmy lub ruszyć z nowym przedsięwzięciem. Nasz doradca posiada nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także liczne kontakty z instytucjami finansowymi i bankowymi. W połączeniu z wnikliwą analizą sytuacji, w jakiej znajduje się Państwa firma, umożliwia to podjęcie odpowiednich kroków i jest podstawą do przyspieszenia rozwoju działalności.

Dlaczego my?

W naszej firmie kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta, dlatego zawsze staramy się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania dla prowadzonej działalności. Jesteśmy elastyczni w podejmowaniu kolejnych kroków, dzięki czemu otrzymanie finansowania działalności jest możliwe nawet w trudnych przypadkach. Na każdym etapie współpracy zapewniamy stały kontakt, tak aby doradca mógł na bieżąco informować o postępach procedury otrzymania dodatkowych środków na rozwój biznesu.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą oraz umówienia się na wizytę konsultacyjną z doradcą w jednym z naszych biur.